سامانه کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی

۰۶ تیر ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۳ کد : ۷۴۰۵ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۷
کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی در راستای دستیابی به مرجعیت علمی در حوزه سلامت از اعضای محترم هیأت علمی و نویسندگان درخواست می کند تا کتاب های تالیفی خود را جهت داوری در این سامانه بارگذاری نمایند.
سامانه کمیسیون ارزشیابی متون و منابع علوم پزشکی

در سال جاری به جهت تسهیل و تسریع دریافت و داوری کتب تالیفی، این امکان فراهم شده تا مولفین محترم بتوانند درخواست خود را شخصا و به صورت آنلاین جهت دبیرخانه­ ی کمیسیون، در سامانه­ ای که به همین منظور طراحی شده، به آدرس http://nasrme.ac.ir/books  ثبت و ارسال نمایند تا مورد داوری همتا قرار گیرد.

کلیه کتاب های چاپ شده در حوزه پزشکی اعم از انتشارات دانشگاه یا سایر ناشران و نیز کتب تالیفی توسط افراد غیر هیئت علمی همگی قابل ارسال و بررسی هستند و کتبی که منتخب می شوند ضمن معرفی رسمی توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درج در سامانه کمیسیون، حائز دریافت گواهی و معرفی به هیئت ممیزه دانشگاه ها، جهت لحاظ حداکثر امتیاز تالیف کتاب خواهند شد.

کتب مرجع معرفی شده از سوی این کمیسیون، کتب قابل توصیه برای مطالعه به عنوان منابع درسی بوده و کتب رفرنس آزمون های ملی به صورت جداگانه از سوی دبیرخانه های مربوطه در معاونت آموزشی وزارت بهداشت به صورت سالانه اعلام می شوند.

از اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه تقاضا می شود مشخصات کتاب تالیفی خود را بصورت آنلاین در سامانه "کمیسیون ارزشیابی متون و منابع مرجع علوم پزشکی" ثبت نمایند تا مورد داوری همتا قرار گیرد.   آدرس سامانه :  http://nasrme.ac.ir/books